Головна сторінка / Блог / Пасивний прибуток від 700$/міс? Разом з сонячними станціями це реально!

Пасивний прибуток від 700$/міс? Разом з сонячними станціями це реально!

Коли домашня сонячна станція виходить з періоду окупності, настає ера пасивного доходу. Для багатьох сама ідея заробітку такого типу досі здається чимось фантастичним. Адже, в цілому, дохід надходить без будь-яких складних маніпуляцій і постійних відчутних вливань ресурсів і сил. Саме поняття незалежного забезпечення енергією вже вибиває зі звичного кола споживання ресурсами, а тут ще й заробіток на цьому.

 

Для економії електроенергії в умовах домогосподарства підійде мережевий тип електростанції. Це самий довговічний і в той же час швидко окупний варіант. Якщо коротко, то така система складається з модулів, інвертора, кріплення батарей і додаткових елементів по типу кабелю, захисту, ємностей для розміщення, автоматів і т.д. До неї не входять акумулятори, що виключає як і їх обслуговування, так і накопичення надлишків енергії на майбутнє і, що важливо — на продаж. Адже для того, щоб отримувати пасивний дохід, необхідно самоокупити свою СЕС і вивести свій маєток на повне самозабезпечення.

 

Відповідно до Закону України про «Зелений тариф», за ним під оплату потрапляє тільки залишкова після споживання домогосподарством енергія того ж місяця. В умовах постійно зростаючого тарифу на електроенергію, навіть мінімальний комплект СЕС потужністю на 10 кВт і вартістю від 6 до 7 тисяч доларів (згідно з актуальними цінами на сайті pervosolar.com.ua) в перспективі може приносити щорічний дохід від 20 000 грн і вище. Розрахунок дуже простий. За умови, що станція на 10 кВт в рік може виробити близько 10,85 тис. кВт електроенергії, а споживання вдома близько 4,5 тис. кВт, то на продаж залишається близько 6,35 кВт на рік. Залишається тільки провести підрахунки згідно актуального тарифного плану на поточний рік. Очевидно, що чим більша потужність СЕС, тим вигідніше вироблення енергії для власника.

 

В умовах мінливої ​​економіки, особливо в плані енергетики, актуальність такого виду альтернатив не піддається сумніву. Заощаджені гроші можна застосувати як в якості майбутніх вкладень в розвиток своєї “зеленої” діяльності (збільшення потужності СЕС та ін.), так і в інші інвестиції.