Головна сторінка / Блог / Хочеш для підприємства тариф 70 коп/кВт? Рішення — СЕС

Хочеш для підприємства тариф 70 коп/кВт? Рішення — СЕС

Про те, що таке “Зелений тариф” в Україні докладніше можна ознайомитися в нашому блозі. Більшість розмов в цій області ведеться на тему вигоди для приватних осіб. А як же бути підприємствам? Чи так вигідно переводити своє підприємство на “лякаючі” альтернативні ресурси електроенергії, або все ж краще залишитися в хоч і не особливо вигідному, але такому звичному минулому?

 

Коротенько про становище тарифу для підприємств України. Вони мають право продавати сонячну енергію на внутрішній ринок за спеціальними цінами: € 0,1126 / кВт годин для наземних станцій, і € 0,1228 / кВт годин для станцій на дахах промислових будівель, офісних або адміністративних будівель. Дані тарифи на викуп гарантовані державою до 2030 року і зафіксовані в Законі України “Про електроенергетику”.

 

Процес підключення підприємства за “зеленим тарифом” досить непростий як технічно, так і юридично з точки зору стороннього спостерігача. Самостійно подужати нюанси монтажу не просто небажано, а ще й небезпечно. Саме для цього й існують професіональні компанії, як PervoSolar, що виконують монтажні роботи згідно з найсуворішими нормами техніки безпеки і з урахуванням всіх нюансів оброблюваної площі. Крім технічної сторони, ми також беремо на себе задачу допомоги у вирішенні юридичної складової оснащення Вашого підприємства зеленою енергетикою. Так як держава веде кампанію посиленої підтримки переходу на сонячні панелі і створює дуже вигідні умови (гарантія підключення до існуючих мереж; гарантія придбання всієї енергії, яку виробляють поновлювані джерела; незмінність тарифів протягом термінів їх дії), вивести своє підприємство на якісно новий рівень не буде якимось непосильним і затягнутим процесом.

 

Технічно створення СЕС зробило крок далеко вперед у порівнянні з тим, з чого все починалося. Якість і надійність вузлових елементів піддаються серйозному сертифікуванню і потрапляння на ділянки неякісної продукції строго присікається ще на етапі закупівлі нашою компанією. А юридична грамотність і професіоналізм наших консультантів і менеджерів істотно скоротять терміни оформлення документації.

 

Перейшовши на зелену сторону енергетики Ви зможете не тільки економити, але і отримувати вигоду, практично нічого для цього не роблячи, забезпечивши себе не тільки альтернативним джерелом енергії, але і доходів.