Faq

Який термін експлуатації сонячних батарей?

Сонячна електростанція відмінно працює приблизно протягом 30 ~ 40 років. Протягом цього часу більшість систем практично не вимагають обслуговування, за винятком видалення листя, снігу та сміття.

В цілому, термін служби залежить від якості використовуваної технології сонячних панелей, а також від якості монтажу і установки. Щорічно якісні сонячні батареї втрачають приблизно 0,5% своєї продуктивності.

Після 25 років експлуатації високоякісні сонячні панелі працюватимуть з ефективністю майже 90 відсотків.

Мережева або автономна сонячна електростанція?

Основна відмінність даних станцій – це цільове призначення. Мережева електростанція має комерційну спрямованість, а саме вироблення електроенергії в мережу енергетичної компанії за ціною 0,18 € за 1 кВт * год. Тобто мережеву сонячну електростанцію можна розглядати, як інвестицію з перспективою повернення капіталовкладень в середньому через 5 років.

Автономна електростанція в першу чергу виконує функцію резервного джерела електроживлення. У разі зникнення напруги від зовнішньої електромережі споживачі будинку переключаться на роботу від сонячних батарей або мережі акумуляторних батарей. Залежно від потужності споживачів і часу резервування вибирається необхідна кількість акумуляторів і сонячних панелей.

Як це дозволить збільшити мій прибуток?

Для будь-якого бізнесу складно знайти нові джерела капіталу для реінвестування в компанію. Сонячна станція дозволяє заощадити сотні тисяч доларів (або більше) на витратах на електроенергію протягом терміну служби, тим самим забезпечує збільшення прибутку з прибутковістю від 20 до 25% річних від вкладених інвестицій. Це гроші, які безпосередньо впливають на ваш прибуток.

Фахівці компанії PERVOSOLAR підготують детальний розрахунок вартості системи, включаючи прогноз по генерації і повернення інвестицій. Зв’яжіться з нами, щоб отримати більше інформації.

Чому я повинен витрачати час і гроші на сонячну електростанцію?

Ціни на електроенергію ростуть щороку і їх неможливо передбачити. Наприклад, з 2012 по 2018 рік ціни для підприємств збільшилися на 67%.

В той же час сонячна енергія сьогодні доступніша ніж будь-коли. З 2012 року вартість сонячних батарей знизилася на 84%. Чим раніше Ви вирішите перейти на сонячну енергію, тим більше Ви зможете заощадити.

Інвестиції в сонячну електростанцію захищають ваш бізнес від коливань цін і забезпечують високу прибутковість. Ви можете зафіксувати низькі тарифи на електроенергію на 30 і більше років і виключити оплату рахунків за електроенергію.

Де можна встановити сонячну електростанцію?

Сонячні фотомодулі необхідно встановлювати з урахуванням їх оптимальної та ефективної продуктивності протягом року. Для сонячних електростанцій під «Зелений» тариф це можуть бути будь-які будови і конструкції в рамках домоволодіння (дах і фасад будинку, господарські будівлі, паркани, наземні конструкції кріплення фотомодулів і т.д.).

Чи надається гарантія на обладнання ваших станцій?

Так. обладнання поставляється з 30-річною гарантією продуктивності. Гарантія на інвертори та акумулятори становить 5 років, але може бути розширена до 10 або 20 років.

PERVOSOLAR також надає додаткову гарантію на всі роботи по монтажу та налагодженню системи.

Чи потрібне технічне обслуговування?

Сонячні енергосистеми вимагають мінімального обслуговування, проте ми надаємо додатковий сервіс по експлуатації, чищенню та технічному обслуговуванні, щоб гарантувати, що ваша система буде працювати ефективно протягом усього терміну експлуатації.

Скільки це коштує?

Сьогодні сонячна енергія коштує дешевше, ніж традиційна електрика на багатьох ринках і в середньому обходиться від $ 300 до $ 1000 за 1 кВт встановленої потужності. Вартість вашої сонячної електростанції залежить від декількох факторів, включаючи поточне споживання енергії, доступну кількість незатемненного простору на даху, ваше місце розташування, форму даху і інші фактори. Щоб отримати консультацію або точний розрахунок вартості вашого проекту, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Чи можна наростити потужність сонячної електростанції?

На відміну від комп’ютера, пристрої та системи якого можна нарощувати поступово, для комплектації сонячної станції необхідно відразу придбати два прилади гідної якості з необхідними параметрами – контролер заряду сонячних панелей і інвертор напруги. Навіть якщо ви плануєте спочатку підключати один фотоелектричний модуль, контролер краще вибрати з запасом – на 20 А або 30 А, щоб в перспективі він зміг обслуговувати кілька сонячних панелей. Контролер, розрахований на більший заряд, коштує дешевше, ніж два з меншими можливостями, тому купівля пристрою підвищеної продуктивності дозволить заощадити кошти в майбутньому.

Аналогічні аргументи можна привести на користь придбання більш потужного інвертора напруги – з урахуванням можливого збільшення навантаження на систему автономного енергопостачання. Припустимо, ви встановили 12-вольтовий інвертор потужністю 2.5 кВт і використовуєте 80% його номінальної потужності. Це говорить про те, що запасу по потужності практично немає. При цьому режимі експлуатації сонячної електростанції краще взяти 24- або 48-вольтний перетворювач напруги потужністю 4 кВт. Так Ви заощадите на підключенні, але кількість сонячних панелей доведеться наростити.

Що входить у вартість будівництва?

У вартість будівництва сонячної електростанції «під ключ» входить консультування Замовника, проектування, підбір, комплектація і поставка обладнання та матеріалів, будівельно-монтажні і пуско-налагоджувальні роботи, сервісне гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Також у вартість входить робота з «Обленерго» за процедурою оформлення і підключення сонячної електростанції до мереж і оформлення «Зеленого тарифу».

Як відбуваються виплати по «Зеленому тарифу»?

Для приватних осіб, виплати за сонячну енергію за «Зеленим тарифом» за розрахунковий період (календарний місяць) зараховуються на банківський рахунок власника домогосподарства. Банківський рахунок можна відкрити в будь-якому зручному домовласникові банку. Перед зарахуванням коштів за зеленим тарифом з них утримується податок згідно законодавства.